Czym jest OUTDOOR?

Są to plenerowe imprezy integracyjne połączone ze szkoleniem przeznaczone dla firm. Zajęcia te organizuje się jako TEAM BUILDING, TEAM COMMUNICATION, TEAM MENAGEMENT, TEAM ADVENTURE. Niezależnie od podziału ich funkcje można podsumować jako trening-szkolenie mające na celu poprawę komunikacji w zespole, pokazanie mechanizmów związanych z przewodzeniem grupie, podwyższenie motywacji pracowników oraz podbudowanie wiary we własne możliwości, pokazuje mechanizmy wpływające na budowę zgranego zespołu i wpływ jego członków na ostateczny efekt.

Czy jest to firmie potrzebne?

Impreza integracyjna to szansa zbudowania zgranego zespołu, w którym każdy zna swoje miejsce i ma wpływ na pracę zespołu. Często pracownicy o wysokich kwalifikacjach i dużej inteligencji nie potrafią współdziałać z innymi. Właśnie trening outdoor uczy tego współdziałania. Aktywne zajęcia w terenie pozwalają też odnaleźć energię i motywację do efektywnej pracy. Niecodzienne środowisko w którym odbywa się trening dodaje nowych wrażeń i pozwala psychicznie odpocząć od codziennej rutyny. Ciekawe dyscypliny będące częścią szkolenia dają nowe umiejętności i dystans do codziennych problemów zawodowych. Dodatkowo można różnicować trudność imprezy w zależności od grupy (pleasure, adventure, extreme).

BAG organizuje imprezy integracyjne z programem komponowanym “na życzenie” Klienta, z gotowym scenariuszem, pobytowe – o charakterze Rajdu Aktywnego. Nie ma ograniczeń wiekowych i kondycyjnych dla uczestników, bowiem program jest konstruowany adekwatnie do danej grupy. Wiele imprez organizujemy we współpracy z dużymi biurami podróży (np. MAZURKAS TRAVEL) i firmami szkoleniowymi (np. NOWE MOTYWACJE). Zajęcia terenowe prowadzą instruktorzy Polskiego Związku Alpinizmu w oparciu o atestowany sprzęt produkcji renomowanych firm.

Do tej pory mieliśmy przyjemność obsługiwać między innymi: ABB, ADIDAS, AGORA, BRIDGESTONE, BRITISH AMERICAN TOBBACO, BRYKSY, BUDIMEX, CAN PACK, COCA-COLA, COMMERCIAL UNION, DANONE, ENERGIA PRO, ERA, EURONAFT, ELEKTROCIEPŁOWNIE WARSZAWSKIE S.A., IGEPA, ING BANK ŚLĄSKI, INTERNATIONAL PAPER, JERONIMO MARTINS, LCS, MPL, NORDKALK, PHILIP MORRIS, PKO BP, ROSMANN, RR DONNELLEY, TESCO, TCHIBO, TSO Sp. z o.o.

     

ZAPYTANIA OFERTOWE PROSIMY KIEROWAĆ TUTAJ